Precyzyjnie w ANTRAKNOZĘ owoców truskawki. „Zero pozostałości”

antraknoza_truskawki-768x567

Szara pleśń i antraknoza owoców to najgroźniejsze choroby, z którymi przychodzi się zmierzyć od kwitnienia do końca zbiorów truskawek w uprawach polowych. Dzięki precyzyjnemu systemowi monitoringu i sygnalizacji infekcji chorobowych o nazwie „Farm Smart” walka z tymi i innymi chorobami jest znacznie łatwiejsza i skuteczniejsza.

Systemu monitoringu infekcji chorobowych

„Farm Smart” to nowa platforma systemu monitoringu infekcji chorobowych oferowana przez Agro Smart Lab. „Farm Smart” powstaje w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, działanie: „Współpraca”.

Agro Smart Lab, jako lider konsorcjum „Precyzyjne Ogrodnictwo” oraz Uniwersytet Rolniczy w Krakowie i firma Agrosan pracują nad ogólnopolskim, precyzyjnym systemem wspomagania decyzji w zakresie ochrony roślin. W tej chwili „Farm Smart” oferuje precyzyjne informacje w zakresie wystąpienia infekcji chorobowych (kilka dni przed wystąpieniem objawów), dane meteorologiczne z najbliższej stacji oraz profesjonalną prognozę pogody z oknem oprysku. Docelowo System będzie zawierał również system prognozowania infekcji chorobowych na 2-3 dni do przodu, modele pojawiania się szkodników oraz menadżer pola.

Sprawdz jak dziala system monitoringu chorób w uprawach jagodowych: Farm Smart:

www.farmsmartlab.pl

Login: jagody@farmsmart.com

Haslo: farmsmart

40% rabat na abonament monitoringu dla truskawek: cena: 243,9 zl netto:

Link bezpośrednio do sklepu:

https://sklep731165.shoparena.pl/pl/p/MONITORING-CHOROB-I-SZKODNIKOW-TRUSKAWKI-/140

Mapa regionów objętych systemem monitoringu:

https://agrosmartlab.com/monitoring-chorob-i-szkodnikow/

Tutaj z filmu można dowiedzieć się jak Przemysław Nowok poradził sobie z antraknozą owoców w ubiegłym roku. Sukces w ograniczeniu problemów z tą chorobą osiągną dzięki precyzyjnej informacji o wystąpieniu zagrożenia. Dodatkowo przy wykorzystaniu naturalnej substancji biobójczej o nazwie Agro ECA, mógł wyprodukować owoce bez pozostałości

Plantacja u Przemysława Nowoka i system monitoringu infekcji chorobowych Agro Smart Lab.

„Farm Smart”

„Farm Smart” jest dostępny dla wszystkich producentów, którzy są w zasięgu stacji meteorologicznych wpiętych w system monitoringu. Tutaj można sprawdzić, czy jest się w obszarze monitoringu. Standardowa cena abonamentu na jeden gatunek na cały sezon wynosi 406,5 zł (netto). Na ten sezon oferujemy 40% rabat dla producentów truskawek. Cena abonamentu na 2022 rok wynosi tylko 243,9 zł (netto). Osoby zainteresowane mogą nabyć abonament w sklepie Agro Smart Lab.

W przypadku producentów nie będących w zasięgu monitoringu, a posiadających własne stacje firmy Pessl/Metos zapraszamy do przyłączenia się do ogólnopolskiego systemu „Farm Smart”. Natomiast producenci, którzy nie są w zasięgu monitoringu i chcą zakupić stacje i przyłączyć się do „Farm Smart” zapraszamy do zakupu stacji w sklepie Agro Smart Lab, lub wysyłając zapytanie na adres mejlowy: info@agrosmartlab.com

Autor: Mirosław Maziarka, prezes Agro Smart Lab

Close Menu